poniedziałek, 21 listopada 2011

Małe zmiany w kuchni

Odkąd pamiętam ciagle planowałam jakoś zagospodarować ścianę naszej tramwajowatej kuchni. Nic mi tam za bardzo nie pasowało, "na chwilę" zawisła półka na moją mini kolekcję cebulaczków. Ale wiadomo jak to jest, prowizorka zwykle jest najtrwalsza. Dlatego niezmiernie się ucieszyłam, kiedy podczas ostatniej wizyty w pewnym sklepie MĄŻ mój wypatrzył półkę idealną nad nasz kuchenny "chwilowy" stolik. Piszę "chwilowy", gdyż od roku planowana jest jego wymiana, ale cóż... nie znalazłam jeszcze takiego, który by mi się podobał, a ponadto spełniał kilka warunków- stary, z tłoczonymi nogami, nie za szeroki... :) no, może kiedyś się taki uda znaleźć. A na razie cieszę się tą chwilową niezaplanowaną zmianą :))

przed


po


7 komentarzy:

 1. Powiem szczerze,ze pierwsza poleczka bardzo ladna.No ale ta druga to taka juz dostojna,stylowa.Czesto mozna je spotkac w angielskich kuchniach.Teraz poluj na ten stol.Trzymam kciuki.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocza półeczka :-) Świetna metamorfoza :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowa półeczka świetna !!! Masz niezłą cebulową kolekcję. A ta pierwsza półeczka na pewno Ci się jeszcze przyda,powiesisz w innym miejscu.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Twojej kolekcji o wiele ładniej jest na nowej półeczce. A stół też się pewnie w końcu znajdzie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta półeczka biała z ikei jest BOSKA!!!

  (kupiłabym ale nie ma gdzie jej upchnąć)Może przemebluję całe mieszkanko dla niej? Wierz mi- jestem do tego zdolna i zajmie mi to 2 godzinki. Niech no tylko spłynie na mnie natchnienie

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna półeczka! ściana od razu nabrała stylu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję Wam bardzo za te wszystkie pozytywne słowa :))) mnie najbardziej zadziwiło to, że to mój mąż, a nie ja, nalegał na kupno półeczki :)
  Bianco- stół już mam upatrzony, stoi u teścia w domku letniskowym, służy jako pomocnik. Zastanawiam się tylko jak mu powiedzieć, że ja ten "grat" chce sobie do mieszkania sprawic :)))

  OdpowiedzUsuń